A pedagógusnap alkalmából szeretnénk őszinte köszönetünket kifejezni azért a
figyelmességért és nagylelkűségért, amelyet az elmúlt napokban tapasztalhattunk.
2026. május 2-ra (SZOMBAT) iskolánk túrát szervez Érd Parkváros (Régi honvédelmi út-Ida major út elágazástól, Kecskefarm-az út szélén lehet parkolni) kiindulóponttól a Biai erdőn át Biatorbágy határáig, az erdőben megbúvó szép kilátást nyújtó kősziklákig.
A túrára várunk gyerekeket, felnőtteket, barátaikat, családokat, kollégákat.
Kedves Szülők!
Közeleg a tavaszi adóbevallások ideje. Idén is dönthetnek adójuk kétszer 1%-ának felhasználásáról.
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek, aki az elmúlt évben a Vincellér Alapítványt választotta támogatott szervezeteinek egyikeként.